BUGÜNÜN ÇOCUKLARI YARININ GİRİŞİMCİLERİ

BUGÜNÜN ÇOCUKLARI YARININ GİRİŞİMCİLERİ

Değerli okul yöneticisi ve öğretmen arkadaşlar,

Çalıştayın Amacı: Bursa ilinde ilkokuldan lise son sınıfa kadar eğitim gören öğrencilerin girişimcilik, yenilikçilik ve teknoloji alanında bilgi ve becerilerinin artırılarak erken yaştan itibaren girişimcilik farkındalığının oluşturulması amacıyla hayata geçirilen Bursa Çocuk Girişimci Merkezi’nin orta vadeli eylem planının çerçevesini çizmek.

İki oturum şeklinde planlanan çalıştayın ilk bölümü saat 10.00 – 12.00 arasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin DÜLGER ve BEBKA Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammed Zeki DURAK’ın açılış ve selamlama konuşmalarıyla başlayacaktır.

Sizleri davet ettiğimiz ilk oturumda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Hocası ve aynı zamanda Türkiye’de Çocuk Girişimciliği alanında çalışan ender isimlerden Prof. Dr. Mehmet BAŞAR’ın moderatörlüğünde alanında uzman Prof. Dr. Mustafa YAVUZ, Prof. Dr. Selçuk ÖZDEMİR ve Ömer EKİNCİ’nin konuşmacı olarak katılımı ile Girişimcilik, Değer Yaratma, İnovasyon ve tüm bunların çocuklara erken yaşlardan itibaren kazandırılmasının önemi konuşulacaktır.

Panel şeklinde çevrimiçi ortamda düzenlenecek olan çalıştayın 1. oturumunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

NOT: Değerli Katılımcılar, programa katılmak için bağlantı linki, çarşamba günü öğlenden sonra aşağıda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize iletilecektir. Kontenjan:250 kişi

Panelimiz için kontenjan dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.