İnovatif Öğrenci Atölyeleri

Anasayfa » İnovatif Öğrenci Atölyeleri

DİKKAT!!! Bu programa sadece okul başvurusu alınmaktadır. Bireysel başvuru yapılamamaktadır.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnovasyon Merkezi’nde ilkokul, ortaokul ve lise kademelerindeki öğrencilere girişimcilik, sürdürülebilirlik ve STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matematik) alanlarında farkındalık oluşturarak yaratıcı düşünme, problem çözme, tasarım, etkili sunum ve iletişim, finansal okuryazarlık, takım olma, kodlama gibi 21. yy için gerekli becerileri geliştirmek amacıyla “İnovatif Öğrenci Atölyeleri” düzenlenmektedir.

Atölyeler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki ilgili görsele tıklayınız!

Atölyelerimiz her haftanın salı, çarşamba ve perşembe günlerinde 09.30 – 14.00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Programımızın aksamaması için katılımcıların en geç 09:25‘te merkezimizde olması gerekmektedir.

Programa katılacak öğrencilerden okul yönetimlerinin Veli İzin Belgesi” alması gerekmektedir. Örnek veli izin belgesi formatını indirmek için tıklayınız.

Programa katılan okullar için “Öğrenci İmza Listesi“ hazırlanması gerekmektedir. Örnek öğrenci imza listesini indirmek için tıklayınız.

Sizinle belirlenecek tarihten sonra veli izin belgeleri ve imzalı öğrenci listesi inovasyon16@gmail.com adresine gönderilmelidir.

Atölyelere katılmak için okul yöneticilerimizin veya öğretmenlerimizin BURBİS Kurum Girişi yaptıktan sonra anketler bölümünde yer alan “BURSA İNOVASYON MERKEZİ İNOVATİF ATÖLYE BAŞVURUSU” formundan istenilen atölyeye başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sonrası İnovasyon Merkezi’ndeki görevli eğitmenler tarafından başvuru sahibi ile irtibata geçilerek uygun bir tarih için randevu oluşturulacaktır.

Başvuru sayfasına gitmek için tıklayınız!

Atölye hakkında detaylı bilgi almak için görsele tıklayınız!
Atölye hakkında detaylı bilgi almak için görsele tıklayınız!