Ekipman/Malzeme Kullanımı Randevu Sistemi

Anasayfa » Ekipman/Malzeme Kullanımı Randevu Sistemi

BİZE İMKAN VERİN! Diyen öğrencilerimizi Bursa İnovasyon Merkezine bekliyoruz.

Teknoloji dünyamızı yönlendirmeye devam ediyor! Öğrencilerimize yarının liderleri, yenilikçileri ve fark yaratanları olmaları için destek oluyor, deneyimsel fırsatlar sunuyoruz. Mühendislik, bilgisayar programlama, robotik, bilim ve tasarım alanlarında bilgi ve ilgim var, kendimi daha da geliştirmek istiyorum ama uygulama yapabileceğim ekipman ve malzemem yok diyorsanız atölye kullanım desteği veriyoruz.

İlkokuldan lise sona kadar öğrenim gören öğrencilerimiz ister bireysel ister takım halinde başvuru yapmaları halinde, ücretsiz şekilde atölyelerimizde mevcut ekipman ve malzemeleri kullanabilecektir. Ekipmanların kullanımında karışıklık yaşanmaması ve kullanılacak ekipman için önce “Ekipman/Malzeme Randevu” talep formunu doldurarak randevu alınması gerekmektedir.

Randevu talep formunu dolduran öğrenci veya velilerimizle İnovasyon Merkezinde görevli personel telefon ile iletişime geçerek uygun randevu tarihleri belirlenecek ve randevu onaylanacaktır.

Randevu saatinden 5 dk önce hazır olunmalıdır. Belirlenen randevu saatlerinde 15 dk gecikme payı bulunmaktadır. Haber verilmeyen gecikmelerde 15 dk sonra randevusu alınan cihaz, araç gereç bir başkası tarafından kullanılabilir.

Randevu için gelen öğrenci ve velilerimizin atölye/ekipman/malzeme kullanımı ile ilgili hazırlanan taahhütnameyi okuyarak imzalamaları istenecektir. Bundan dolayı aşağıda yer alan linklerden uygun olana tıklayarak kullanım taahhütnamesini okuyup incelemeniz önemle rica olunur.

RANDEVU BAŞVURU FORMU DOLDURULURKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

– Bilgilerin tamlığı ve doğruluğu
– Girilen bilgilerin güncelliği
– Bilgilerin açık, sade ve anlaşılır olması

ÖNEMLİ UYARI!
İlkokul ve ortaokul kademelerinde öğrenim gören öğrencilerimizin bireysel veya takım olarak randevuya gelecekleri zaman yanlarında en az bir öğrenci velisinin eşlik etmesi gerekmektedir.

Öğrencilerimizin çalışacağı ekipman/malzeme konusunda önceden deneyimi olması gerekmektedir.

Bireysel Randevu Talep Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız!

Takım Olarak Randevu Talep Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız!