2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Tatil Dönemi İnovatif Öğrenci Atölye Programları

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Tatil Dönemi İnovatif Öğrenci Atölye Programları

İnovasyon merkezinde ilkokul, ortaokul ve lise kademelerindeki öğrencilere yaratıcılık, yenilikçilik, iletişim, takım olma, dijital tasarım, robotik kodlama, girişimcilik gibi becerileri kazandırma amacıyla atölyeler düzenlenmektedir. Bu atölyelerde hedeflenen öğrencilerin girişimciliği oyunlaştırma metodu ile öğrenmesidir.

Atölye boyunca öğrenciler tasarım odaklı düşünme metodolojisi ile yapılacak etkinlikler sayesinde problem çözme, yaratıcılık, eleştirel düşünme, tasarım, 3D teknolojisi ve STEM (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) becerilerini geliştirmektedir.

Atölyeler 1 günlük olup, belirlenen gün ve saatlerde gerçekleştirilecektir. Formda yer alan atölyelerden sınıf seviyenize uygun olana başvuru yapabilirsiniz. Katılım ücretsizdir.

Kontenjanlarımız her atölye için 20 kişi ile sınırlı olduğu için eğitime katılacaklar, başvurular arasından başvuru önceliği ile farklı ilçe ve okullardan belirlenecektir. Eğitime kabul edilen öğrenciler ile iletişime geçilecektir. Öğrencilerin merkeze gelmesinden ve eğitim sonrasında merkezden ayrılmalarından velileri sorumludur. Ayrıca öğrenciler yeme-içme faaliyetlerinden kendileri sorumludur.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.